Drobečková navigace

Úvod > Co nabízíme > Tábor pro děti - informace pro organizátory

Tábor pro děti - informace pro organizátory

„Máme-li děti vychovávat, je třeba abychom se také stali dětmi.“ Martin LutherTábory GarnaSun

Dětská fantazie nezná hranic. Proč tedy nestvořit pavouka, co žere myši, či nesmrtelného dinosaura, který vstupuje do dětského světa v podobě vzpomínek.

Letní tábory a skupinové akce odjakživa patřily do našeho areálu, a proto jsou pro nás jasnou prioritou. Tyto pobyty jsou nedílnou součástí dětství a letních prázdnin, a především v této době mají smysl. Dobrý organizátor vnímá aktuální témata a ví, jak připravit program s ohledem na bezpečí, zábavu a potřeby dětí.

Naše prostory Vám nabízí vše potřebné, abyste měli nejlepší zázemí splňující podmínky pro zotavovací akce i prostorovou oporu pro Váš program. Rozsáhlá venkovní sportoviště, krytá sportoviště, les, louka i řeka nebo venkovní koupání jsou součástí areálu.

Výlety v okolí Vám umožní rozšířit Váš program nebo etapovou hru. Pěší výlety do okolí, či vlakové spojení, které romanticky zajišťuje Posázavský pacifik. Vnímáme, že Vámi přivezené děti jsou pro nás hlavním klientem a společně pro ně vytváříme kreativní, přátelské a bezpečné prostředí, které je tu především pro ně.

Kapacita pro Váš letní tábor je 195 lůžek, avšak jeho optické rozdělení umožňuje pořádat až 3 souběžné akce jiných pořadatelů tak, abyste si vzájemné poskytli potřebný prostor. 

  • Nabízíme celodenní stravování včetně pitného režimu a svačin, s ohledem na všechny typy diet či stravování a druhou svačinu pro večerní hladovce.
  • Garnataurus slouží dětem!!!
  • Ceny za pobyt se liší rozsahem, délkou, termínem a kapacitou, proto nám pošlete nezávaznou poptávku.

Líbí se Vám u nás? Zašlete nám poptávkový formulář a my Vás rádi zkontaktujeme zpět v nejkratším možném termínu.

mobil: 605 205 140, e-mail: info@garnataurus.cz

Nezávazná poptávka

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů