Drobečková navigace

Úvod > Co nabízíme > Adaptační kurz pro školy

Adaptační kurz pro školy

„Snažte se nebýt úspěchem, ale spíše hodnotou.“ Albert EinsteinLanac_001 (30).jpg

Může být složité postavit se před skupinu neznámých studentů, mající vlastní názor, hodnoty, představy a cíle. Vést ji cestou k dospělosti v oboustranném respektu a přátelském prostředí. Při vytváření nového třídního kolektivu, je vzájemné poznávání nedílnou součástí seznamovacího procesu. Školní prostředí a lavice vytváří zbytečné bariéry při tomto procesu, proto Vás zveme do Areálu Garnataurus - Slunečné údolí, abyste zjistili, jací studenti Vám budou naslouchat další 4 roky.

Aby proběhla adaptace studentů skutečně efektivně a každý si našel své místo v kolektivu, je dobré svěřit vedení Adaptačního kurzu do rukou zkušených lektorů. Pokud Vám nepostačí vlastní program a školou vedený způsob utváření kolektivu, připravíme pro Vás efektivní program s našimi instruktory. Školení lektoři jsou srdcaři s pozitivním náhledem a přístupem, který nastartuje procesy nezbytné pro zdravé fungování skupiny a denní zpětná vazba zlehčí třídní komunikaci již od samého začátku.

Poskytujeme ideální možnost, jak propojit zážitky a zábavu se společným seznámením a tvorbou bezpečného prostředí ve třídě.
Programy vedené na podporu vzájemné komunikace můžete připravovat plně v areálu i mimo něj.

Nabízíme Vám kryté prostory pro klidové aktivity, kryté sportoviště i venkovní sportoviště. V těsné blízkosti areálu je les, řeka i louka. Vše potřebné, pro osobností rozvoj i vystoupení z komfortní zóny.

  • Nabízíme celodenní stravování včetně pitného režimu a svačin, s ohledem na všechny typy diet či stravování a druhou svačinu pro večerní hladovce.
  • Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Líbí se Vám u nás? Zašlete nám poptávkový formulář a my Vás rádi zkontaktujeme zpět v nejkratším možném termínu

mobil: 605 205 140, e-mail: info@garnataurus.cz

Nezávazná poptávka

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů