Drobečková navigace

Úvod > Nabídka > Adaptační kurz pro školy

Adaptační kurz pro školy

„Snažte se nebýt úspěchem, ale spíše hodnotou.“ Albert Einstein

Může být složité postavit se před skupinu neznámých studentů, mající vlastní názor, hodnoty, představy a cíle. Vést ji cestou k dospělosti v oboustranném respektu a přátelském prostředí. Při vytváření nového třídního kolektivu, je vzájemné poznávání nedílnou součástí seznamovacího procesu. Školní prostředí a lavice vytváří zbytečné bariéry při tomto procesu, proto Vás zveme do Areálu Garnataurus - Slunečné údolí, abyste zjistili, jací studenti Vám budou naslouchat další 4 roky.

Aby proběhla adaptace studentů skutečně efektivně a každý si našel své místo v kolektivu, je dobré svěřit vedení Adaptačního kurzu do rukou zkušených lektorů. Pokud Vám nepostačí vlastní program a školou vedený způsob utváření kolektivu, doporučíme Vám prověřeného partnera, Agenturu Wenku s.r.o. Školení lektoři jsou srdcaři s pozitivním náhledem a přístupem, který nastartuje procesy nezbytné pro zdravé fungování skupiny a denní zpětná vazba zlehčí třídní komunikaci již od samého začátku.

Poskytujeme ideální možnost, jak propojit zážitky a zábavu se společným seznámením a tvorbou bezpečného prostředí ve třídě.
Programy vedené na podporu vzájemné komunikace můžete připravovat plně v areálu i mimo něj.

Nabízíme Vám kryté prostory pro klidové aktivity, kryté sportoviště i venkovní sportoviště. V těsné blízkosti areálu je les, řeka i louka. Vše potřebné, pro osobností rozvoj i vystoupení z komfortní zóny.

  • Nabízíme celodenní stravování včetně pitného režimu a svačin, s ohledem na všechny typy diet či stravování.
  • Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Líbí se Vám u nás? Zašlete nám poptávkový formulář a my Vás rádi zkontaktujeme zpět v nejkratším možném termínu

mobil: 605 205 140, e-mail: info@garnataurus.cz

Nezávazná poptávka

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů