Drobečková navigace

Úvod > Co nabízíme > Škola v přírodě

Škola v přírodě

„Neučíme se pro školu, ale pro život.“ Seneca

Především v současné situaci, kdy děti tráví studijní čas odděleně v područí kybernetické doby, vnímáme, že je nutnost jim dopřát školní pobyt či skupinové akce v přírodě.

Nejen první stupně základních škol u nás naleznou kreativní prostředí, kde si děti vyzkouší moderní způsob praktického vyučování a propojí smysl vzdělávání s běžným životem.

Odpočinek od měst, kde se nyní děti, rodiče i učitelé trápí s distanční výukou poslouží především ke zmenšení socializačního odstupu a znovunavázání přátelství, vztahu s třídním učitelem a školou.

Poskytujeme ideální možnost, jak propojit sportovní aktivity s výukou. Pokud budete chtít zajistit pro Vaší třídu či školu program a ponechat učitelům čas na odpočinek a relax, doporučujeme organizátora školních pobytových akcí, Agenturu Wenku s.r.o. Školení instruktoři jsou nadšenci, kteří s láskou k dětem připravují nezapomenutelné zážitky.

Nabízíme kryté prostory pro klidové aktivity, ale i sportoviště pro zběsilé řádění.

  • Kapacita ubytování pro školní pobyty je 180 vytápěných lůžek, připravených od dubna do října.
  • Nabízíme celodenní stravování včetně pitného režimu a svačin, s ohledem na všechny typy diet či stravování.
  • Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Líbí se Vám u nás? Zašlete nám poptávkový formulář a my Vás rádi zkontaktujeme zpět v nejkratším možném termínu.

mobil: 605 205 140, e-mail: info@garnataurus.cz

Nezávazná poptávka

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů