Drobečková navigace

Úvod > O areálu

10 důvodu proč areál Garnataurus10duvodu.JPG

Dělejte co milujete a milujte, co děláte - Louise L. Hay

  1. Klademe důraz na osobní potřeby klientů. Je pro nás důležité vědět, jaké máte potřeby, a zda-li umíme naplnit Vaše očekávání.
  2. Nabízíme Vám pobyty s instruktory a programem, nebo jen ubytování a stravu. Vysoké lanové centrum, 2 horolezecké dráhy a nízké lanové centrum. Krytá sportoviště, venkovní sportoviště, prostory pro odpočinek i rozlehlé travnaté plochy pro běžný pohyb.
  3. Zajistíme Vám vysokou kapacitu lůžek, přesto je možné zachovat soukromí i menším souběžně probíhajícím skupinám.
  4. Rádi poskytneme stravování pro všechny klienty bez ohledu na zdravotní omezení. Pro naše kuchaře je každá novinka výzvou.
  5. Abyste za námi mohli přijet téměř kdykoliv, připravili jsme pro Vás vytápěné ubytování. Nemusíte tedy čekat na letní měsíce. Můžete si přírodu užívat od jarních měsíců do pozdního podzimu.
  6. Jenom 1 hodinu cesty autem od Prahy Vás vedle dálnice D1 mezi Exitem 56 a 66 čeká v sázavském údolí ráj. Díky této strategické centrální poloze jsme Vám v dosahu a náklady na dopravu jsou nižší.
  7. Vlaková stanice Chřenovice je od areálu vzdálená 0,6 km. I přestože je cesta k nám Posázavským pacifikem o kapku delší, krásy sázavského kaňonu Vás uchvátí natolik, že délka cestování je naopak třešničkou na dortu samotné cesty.
  8. Romantické prostředí, kde se nikam nespěchá. Alespoň na chvíli Vám umožníme odpojit se a zastavit, abyste se zhluboka nadechli čerstvého vzduchu a splynuli s přírodou.
  9. I přes velikou vzdálenost od civilizace, nabízíme připojení na Wifi z hlubokých lesů😊.
  10. S každým klientem se neustále učíme a zlepšujeme, protože víme, že je stále co zdokonalovat.