Drobečková navigace

Úvod > Co nabízíme > Svatby

Svatby

„All you need is Love.“ John LennonDSCF8736.jpg

Svatební příprava začíná výběrem správného místa. Co takhle svatba venku?

Organizace svatby je jednodušší, když máte správné lidi na správném místě. Naše svatební dekorace ladí s kyticí nevěsty a menu chutná i těm nejnáročnějším. Vypracovaná svatební koordinace zajistí nezapomenutelný zážitek, který se stane součástí Vašeho manželství.

Věřte nám, čeká Vás nejkrásnější svatba!

Matrika spadá pod Zruč nad Sázavou, připraví potřebnou dokumentaci. Oddávající pak přijede až do místa obřadu. Ctíme svatební tradici a odměnou nám je každý úsměv. Zábavný program ponecháme Vám, aby se družičky při svatebním plánování nenudily. Přesto umíme pomoci i s tím.

Areál je vhodný pro početnější svatby od 80 svatebních hostů až do 150.

Snoubenci spolu s rodinným kruhem a přáteli přijíždí už v pátek, abychom měli možnost doladit poslední detaily. Svatbu vnímáme jako speciální den nejen pro ženicha a nevěstu, ale i pro rodiče, proto v průběhu celého pobytu hledíme i na ně. Správné sestavení svatebního harmonogramu dodá svatebnímu dni dynamiku a atmosféru a rádi Vám jej pomůžeme sestavit.

Kráčíme netradiční cestou a již několik let připravujeme pro páry také večerní svatební obřady. I pro Vás bychom rádi připravili nejkrásnější noc Vašeho života. Magická moc svatebního večera začaruje do Vašeho manželství štěstí i lásku a Vaše sliby spojí nekonečně vonící polibky.

Prožijte svatbu jinak a netradičně. Prožijte svůj svatební sen.

 • Pronájem areálu:
  • Cena obsahuje ubytování od pátku do neděle i pro pozvané hosty. Dále zahrnuje rezervaci celého areálu, přípravu obřadního místa a světelnou dekoraci hlavního sálu.
 • Celodenní menu: na osobu
  • Zajistíme pohoštění pro všechny hosty, které se stane gastronomickým zážitkem. Spolupracujeme s českými zkušenými kuchaři, zároveň však spolupracujeme s kuchaři z celého světa a rádi Vám je u svatebního rautu osobně představíme
  • Připravené menu servírujeme dle svatebního harmonogramu a obsahuje především welcome raut, poobřadový raut, siestový raut a večerní raut.
 • Nápoje: dle ceníku areálu a skutečně odebraného množství
  • Ceny se odvíjí od odebraného množství nápojů.

Doporučíme Vám prověřené dodavatele dalších služeb, kteří s námi již dlouho spolupracují a jsou nedílnou součástí našich svatebních úspěchů.

Líbí se Vám u nás? Zašlete nám poptávkový formulář a my Vás rádi zkontaktujeme zpět v nejkratším možném termínu.

mobil: 605 205 140, e-mail: info@garnataurus.cz

Nezávazná poptávka

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů